۹۵/۰۹/۲۰ :تاریخ انتشار
تحلیل روز
مجتبی خوشخو

اگر مدیری در کشور متخصص اما به نسبت این انقلاب و خون شهدا متعهد نباشد، لیاقت مدیریت در کشور اسلامی را ندارد و به دلیل وابستگی به جریانات سیاسی داخلی، غیر قابل توجیه است که در حوزه های مختلف بکارگیری شود.

۱۶آذرماه، نشان دهنده عدم تبعیت جنبش دانشجویی و دانشجویان از استکبار است.دانشجوی موفق، دانشجویی است که بعد از فارغ التحصیل شدن، بتواند از روی دوش نظام اسلامی و مردم باری را بردارد و درخدمت رسانی به مردم دریغ نکرده، همچنین برای پیشرفت کشور خود، خود باوری داشته و همچون شهید دکتر مصطفی چمران و شهدای هسته ای ایران اسلامی، تلاش و مجاهدت کند.

دانشجوهای کشورمان علاوه برتاثیرگذاری در عرصه های علمی، نباید درزمینه های مختلف فرهنگی، سیاسی منفعل باشند و همانند شهدای دانشجو باید نسبت به مسائل پیرامون خود حساس باشند و درمحیط های پیرامون خود جریان سازی کنند و روحیه ی مطالبه گری داشته باشند و انتقادات خود را از طرق مختلف به گوش مسولین دانشگاه و مابقی سازمان ها برسانند.

برای همه جایگاه های مدیریتی، اجرایی کشور باید اشخاصی در بطن کار قرارگیرند که اولا متعهد به انقلاب و اسلام بوده، ثانیاً تخصص لازم را در کار خود داشته باشند. اگر مدیری در کشور متخصص اما به نسبت این انقلاب و خون شهدا متعهد نباشد، لیاقت مدیریت در کشور اسلامی را ندارد و به دلیل وابستگی به جریانات سیاسی داخلی، غیر قابل توجیه است که در حوزه های مختلف بکارگیری شود.

این کشور با داشتن دانشجویان متعد و متختصص به سرعت پیش خواهد رفت و آینده ایران اسلامی برای جوانان متخصص انقلابی خواهد بود/ ان شاالله.

*** مجتبی خوشخو/دانش پژوه دوره نخبه پروری سیاسی شهیددیالمه*

code

تازه ها